Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zakup czterech sztuk ambulansów medycznych klasy C wraz z wyposażeniem

W celu zapewnienia mieszkańcom powiatu krośnieńskiego, jasielskiego i strzyżowskiego należytego zabezpieczenia medycznego w razie wypadku, urazu, porodu, nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia powodującego zagrożenie życia zostały zakupione ambulanse medyczne.

W ramach przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, nr sprawy SPPR-ZP/1/2022, został wyłoniony wykonawca – RATOWNIK- AMBULANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Konwaliowa 24, 05-110 Jabłonna.

Dzięki dotacji celowej otrzymanej od Wojewody Podkarpackiego w kwocie 2 000 000,00 zł  z Funduszu Przeciwdziałania Covid-19 dla Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, był możliwy zakup ambulansów medycznych, które są konieczne do realizacji podstawowych zadań statutowych SPPR, tj. ratowania życia i zdrowia ludzkiego.

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono: 2022-08-04 12:38 przez:
Opublikowano: 2022-07-21 12:43 przez:
Podmiot udostępniający: Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
Odwiedziny: 3088

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.