Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA OD VIVO! KROSNO

VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią. Centrum Handlowe regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Oprócz niezbędnego sprzętu ochronnego i dezynfekcyjnego, pracownicy Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie otrzymali od Centrum Handlowego VIVO! Krosno świąteczną niespodziankę.

Karty Podarunkowe od VIVO Krosno to forma podziękowania Centrum Handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie w walce z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 Kart Podarunkowych ma wartość 200 zł. Karty są ważne przez 12 miesięcy i mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego. Przekazania Kart Podarunkowych dokonała Pani Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno – Izabela Malecha.
Łączna wartość Kart to ponad 31 000 zł. Dziękujemy.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-11 18:47przez:
Opublikowano:2021-07-11 18:47przez:
Podmiot udostępniający: Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
Odwiedziny:202

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.