Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie

Dla Pacjenta

Transport sanitarny w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Niezależnie od wyjazdowych działań ratowniczych Pogotowie Ratunkowe wykonuje ponadto świadczenia transportu sanitarnego, którego podstawą realizacji są zawarte kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia w Rzeszowie.

Transport sanitarny w ramach świadczeń w POZ realizowany jest tylko w dni powszednie w godzinach od 7:00 do 18:00  na podstawie pisemnych zleceń lekarza rodzinnego – druk „Zlecenie Na Transport Sanitarny” wystawionych dla pacjentów będących w ewidencji tego lekarza lub Przychodni.

Telefon do zgłaszania transportów: 0 -13 43 202 22

Uwaga: Transporty dalekie proszę zgłaszać z minimum jednodniowym wyprzedzeniem.

Krośnieńskie Pogotowie Ratunkowe prowadzi również usługi transportów sanitarnych płatnych na zlecenie pacjentów oraz zabezpieczenie medyczne imprez masowych organizowanych przez instytucje prywatne i samorządowe. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni bezpieczeństwo i profesjonalną pomoc medyczną na Państwa imprezach.Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie poniedziałek – piątek w godzinach od 7 do 18 pod numerem 0-13 43 202 22

Od marca 2013 roku  Samodzielne Publiczne Ratunkowe w Krośnie przy ul. Grodzkiej 45
nie realizuje
świadczeń z zakresu Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej oraz stomatologii

 

Świadczenia Pogotowia Stomatologicznego realizuje Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie tel. 13-43 785 64

W soboty i niedziele całodobowo a w dni powszednie od godziny 7 do 19

Dla obszaru: Miasto i Gmina Krosno, Gmina Korczyna, Gmina Krościenko Wyżne, Miasto i Gmina Jedlicze, Gmina Wojaszówka, Gmina Chorkówka.

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna POZ
Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie tel. 13-43 785 64

Dla obszaru: Miasto i Gmina Krosno, Gmina Korczyna, Gmina Krościenko Wyżne, Miasto i Gmina Jedlicze, Gmina Wojaszówka, Gmina Chorkówka.

NZOZ Viva Dukla / okolice Biedronki/ tel. 13-43 317 02

Dla obszaru: Miasto i Gmina Dukla, Miasto i Gmina Rymanów, Miasto i Gmina Iwonicz Zdrój,  Gmina Miejsce Piastowe, Gmina Jaśliska.

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono: 2021-06-29 14:53 przez:
Opublikowano: 2021-06-29 13:46 przez:
Podmiot udostępniający: Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
Odwiedziny: 9116

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.