ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA OD VIVO! KROSNO

VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią. Centrum Handlowe regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Oprócz niezbędnego sprzętu ochronnego i dezynfekcyjnego, pracownicy Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie otrzymali od Centrum Handlowego VIVO! Krosno świąteczną niespodziankę.

Karty Podarunkowe od VIVO Krosno to forma podziękowania Centrum Handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie w walce z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 Kart Podarunkowych ma wartość 200 zł. Karty są ważne przez 12 miesięcy i mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego. Przekazania Kart Podarunkowych dokonała Pani Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno – Izabela Malecha.
Łączna wartość Kart to ponad 31 000 zł. Dziękujemy.

Oficjalny komunikat prasowy Centrum Handlowego VIVO! Krosno do pobrania: Karty Podarunkowe od VIVO! dla ratowników medycznych.